تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - دریادار سیاری: خلیج همیشه فارس تا ابد فارس خواهد ماند
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان
دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش كه به اردوی معارف جنگ سپهبد شهید صیاد شیرازی اعزام شده اند صبح امروز برعرشه ناوشكن جمهوری اسلامی ایران جماران حاضر شدند.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی، دریادار دكتر حبیب ا... سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش برعرشه جماران با تبریك فرارسیدن روز ملی خلیج فارس اظهار داشت : خلیج همیشه فارس ، همواره فارس بوده ، هست و به كوری چشم دشمنان تا ابد فارس خواهد ماند .

وی در ادامه خطاب به دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش گفت : شما آینده سازان ارتش جمهوری اسلامی ایران وكشور عزیزمان باید از مطالبی كه اساتید هیئت معارف جنگ عنوان می كنند حداكثر بهره برداری را كرده و این نكات را سرمشق آینده خود قرار دهید.

در ادامه دریاداردوم بازنشسته علی اكبر اخگر فرمانده سابق ناوچه همیشه قهرمان جوشن نیز با تشریح فعالیت ها و عملیاتهای مهم نیروی دریایی ارتش در آغاز هشت سال دفاع مقدس خاطر نشان كرد : از جمله عملیاتهای مهم جنگ تحمیلی كه توسط نیروی دریایی از آن دوران آغاز شده و تاكنون با موفقیت ادامه یافته است ، عملیات اسكورت كشتی های تجاری و نفتكش است كه این نشانگر اقتدار و حضور مستمر و موثر نیروی دریایی ارتش در عرصه بین الملل است.

وی عملیات مروارید را از دیگر عملیاتهای مهم نیروی دریایی ارتش در هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود : در آغازین روزهای جنگ تحمیلی در هفتم آذر ماه 1359 نیروی دریایی با انجام این عملیات مهم وانهدام سكوهای نفتی البكر و العمیه باعث شد رژیم بعثی عراق تا پایان جنگ نتواند حتی یك قطره نفت هم صادر كند و طومار نیروی دریایی دشمن در هم پیچیده شد.

در ادامه دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش كه در اردوی هفدهمین دوره معارف جنگ سپهبد شهید صیاد شیرازی به سر می برند ضمن انجام گشت دریایی با ناوشكن ها و ناوچه های نیروی دریایی ارتش به ویژه ناوشكن جمهوری اسلامی ایران جماران در منطقه خورموسی واقع در شمال خلیج فارس با نحوه عملكرد این ناوهای جنگی آشنا شدند.

خاطرنشان می سازد ، در ادامه، مراسم تجدید میثاق با شهدای هشت سال دفاع مقدس با حضور دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش سرتیپ آراسته رئیس هیئت معارف جنگ صیاد شیرازی ، سردار محمد جعفر اسدی فرمانده سپاه پاسداران جنوب غرب كشور و جمعی از مسئولین و دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش در گلزار شهدای شهرستان خرمشهر برگزار شد.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه