تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - پایگاه های آمریکایی ، در تیر رس موشک های ایران
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان

پایگاه خبری عراقی النخیل (Nakhelnews) شنبه ۲اردیبهشت (April.21) به بررسی وضعیت پایگاه های آمریکا در منطقه که در تیررس موشک های ایرانی قرار دارند پرداخت و نوشت: «با وجود اینکه آمریکا مدعی شده است که پایگاه های خود را در عربستان تخلیه کرده و از عراق نیز نیرو هایش را خارج کرده است، ولی همچنان زیر ساخت های دفاعی و بنیادی این پایگاه ها پا بر جا بوده و می توان برای استقرار نیرو ها از آن ها استفاده کرد و تمام این پایگاه ها در تیررس قدرت موشکی ایران می باشند ... »

                                                                                                                   http://s2.picofile.com/file/7161330000/Masontube_ir.gif

                                                                                                             
این پایگاه خبری با تبیین قدرت موشکی ایران نوشت: «غالب پایگاه های آمریکا که در کشورهای افغانستان، کویت، بحرین و امارات قرار دارند در کمترین فاصله نسبت به توانایی موشکی ایران قرار دارند. می توان گفت پایگاه های نظامی آمریکا که در حدود ۱۱ کشور منطقه قرار دارند همگی تحت تیر رس موشک های ایرانی قرار دارند.»
النخیل افزود: «پایگاه هوایی شیخ “عیسی” در بحرین تنها ۲۰۰ کیلومتر از سواحل ایرانی فاصله دارد که موشک های میانبرد ایران به راحتی می توانند آن را مورد هدف قرار دهند و با توجه به سرعت موشک های ایرانی که برخی از آن ها ۱۲ برابر سرعت صوت را دارا هستند امکان از بین بردن آن ها از سوی دشمن غیر ممکن خواهد بود.»

این سایت در پایان تاکید کرد: «رویکرد جمهوری اسلامی ایران در خلال ۳۳ سال گذشته این مطلب را می رساند که توانایی های نظامی ایران در راستای استقرار هر چه بیشتر امنیت در منطقه بوده است اما همانطور که فرمانده نیروهای مسلح ایران گفته است، پاسخ ایران در برابر کوچکتری تعرض و دشمنی بسیار سهمگین و کوبنده خواهد بود.»نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه