تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - موشک‌ های ایران به "لندن" می‌رسد !
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان

"دیوید كامرون" هشدار داد ایران در حال ارتقا دادن موشك هایی با قابلیت هدف قرار دادن لندن است و رویكرد تهران در تلاش برای دستیابی به بمب اتمی تهدیدی مستقیمی برای انگلیس به شمار می رود ...

                                                                                                                          http://s2.picofile.com/file/7161330000/Masontube_ir.gif

                                                                                                               
همزمان با شدت گرفتن حرف و حدیث ها درباره گفت و گو میان ایران و گروه 5+1 درباره برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران، هر یک از طرف‌های مذاکره در این گروه با دید خود به آن نگاه می‌کنند و این درحالی است که انگلیسی‌ها طبق سنت و عادت قدیم خود دوباره دروغ‌گویی را از سر گرفتند و برای سنگ‌اندازی در مسیر این مذاکرات اقدام به انتشار جعلیات انگلسی‌ساز گرفتند.

در حالی که باراك اوباما رییس جمهور آمریكا این دور از مذاکرات را به مثابه فرصتی دیپلماتیك برای فرونشاندن آتش بحران ارزیابی كرد، آلن ژوپه وزیر خارجه فرانسه – که در مبادله سوخت نمره منفی گرفته بود و باعث شکست مذاکرات وین شد - در جدیت ایران در مجال مذاكره ابراز تردید كرد.


در این میان یاكوف امیدرور رییس شورای امنیت ملی رژیم صهیونیستی در اظهارنظری عجیب، ضمن استقبال از این گفت‌وگوها درباره احتمال شكست آن هشدار داد؛ اما دیوید كامرون نخست وزیر انگلیس در این میان وارد فاز دیگری شد و هشدار داد كه ایران در حال ارتقا دادن موشك‌هایی با قابلیت هدف قرار دادن لندن – نه هیچ پایتخت اروپایی دیگر- است. این خبرسازی که در راستای نظامی‌ جلوه‌دادن فعالیت‌های هسته‌ای کشورمان قلمداد می‌شود حرکتی حساب شده در ادامه خبرسازی‌های چندماهه اخیر علیه جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود.

بر اساس این گزارش كامرون هشدار داد ایران در حال ارتقا دادن موشك هایی با قابلیت هدف قرار دادن لندن است و رویكرد تهران در تلاش برای دستیابی به بمب اتمی تهدیدی مستقیمی برای انگلیس به شمار می رود.

روزنامه انگلیسی "دیلی میل" امروز نوشت هشدارهای كامرون به مثابه نخستین هشدار یك مسوول انگلیسی درباره توانایی احتمالی ایران برای حمله مستقیم به انگلیس به شمار می‌رود و به منزله نزدیك كردن انگلیس به جنگ با ایران محسوب می‌شود.

به نوشته دیلی میل، كامرون به كمیسیون ارتباط در پارلمان انگلیس ابلاغ كرد كه دولت ایران در پی ارتقا بخشیدن به موشك‌های قاره پیماست. البته نخست‌وزیر انگلیس طبق معمول این ادعاها نتوانست دلیل محمکی ارائه کند و به گفته کارشناسان سخنان این مقام انگلیسی از همان جنس اطلاعاتی است که برای مدت 10 سال است می‌گوید ایران در حال ساخت بمب هسته‌ای می‌باشد.

در حالی که دیوید کامرون تلاش می‌کند برنامه هسته‌ای ایران را به صورت مستقیم با امنیت ملی این جزیره مرتبط کند – این استراتژی چندی پیش توسط رئیس سازمان اطلاعات خارجی انگلیس  MI6مطرح شده بود - باراك اوباما رییس جمهور آمریكا تاكید كرد كه دور جدید گفت و گو میان ایران و گروه 5+1 فرصتی دیپلماتیك برای فرونشاندن آتش بحران در خصوص برنامه هسته‌ای ایران است و روند كوبیدن بر طبل جنگ را كاهش می دهد.

اما نخست‌وزیر جنگ‌طلب فرانسه سخنان همتای انگلیسی خود را به صورت دیگری بیان کرد تا از هم‌اکنون بر عزم پاریس برای به شکست کشاندن دور جدید مذاکرات با ایران تاکید کند. "آلن ژوپه" امروز در احتمال به ثمر نشستن گفت‌وگوها میان قدرت‌های بزرگ و ایران ابراز تردید كرد و گفت: تهران هنوز در خصوص آینده برنامه هسته‌ای خود هنوز از جدیت لازم برای گفت و گو برخوردار نیست!!

وی در مصاحبه با تلویزیون "ای تیله" فرانسه به صورت رسمی استراتژی پاریس در قبال تهران را ترسیم کرد و مدعی شد: ایران هنوز دوچهره دارد به همین سبب معتقدم كه باید در زمینه تحریم‌ها كاملاً قاطعانه عمل كنیم و آن را بهترین گزینه برای جلوگیری از گزینه نظامی می‌بینم زیرا گزینه نظامی عواقبی نامعلوم در پی خواهد داشت.

"یاكوف امیدرور" رییس شورای امنیت ملی اسراییل نیز از نزدیك بودن ازسرگیری گفت‌و‌گو میان ایران و كشورهای 5+1 ابراز خرسندی كرد اما در عین حال درباره احتمال شكست این گفت و گوها هشدار داد و گفت: اگر به جای گزینه نظامی، گزینه جایگزینی وجود نداشته باشد، ایرانی ها از برنامه هسته‌ای خود دست نخواهند كشید. استقبال این مقام صهیونیست از مذاکرات ایران و قدرت‌های بزرگ در حالی صورت می‌گیرد که نخست‌وزیر این رژیم در مذاکره با رئیس جمهور آمریکا نتوانست وی را قانع به برافروختن جنگی تازه در منطقه کند.

وی در پاسخ به سوالی درباره دیدار اخیر بنیامین نتانیاهو با باراك اوباما در كاخ سفید مدعی شد این دیدار در فضایی بسیار خوب برگزار شد. میان رهبران اسراییلی و آمریكایی روابط كاری بسیار خوبی برقرار است اما از لحاظ موضوعی اختلاف رویكرد وجود دارد. این ادعا در حالی صورت می‌گیرد که رسانه‌های این رژیم در گزارش‌های امروز خود از عصبانیت شدید نتانیاهو پس از خروج از کاخ سفید خبر دادند، به خصوص اینکه نخست‌وزیر جنگ‌طلب اسرائیل موفق نشده بود یک‌بار دیگر سربازان آمریکایی را قربانی منافع تل‌آویو کند، درست مانند حمله نظامی آمریکا به عراق و کشته شدن هزاران نظامی آمریکایی در این کشور.

امیدرور كه در دیدار اوباما و نتانیاهو حضور داشت، افزود : خطر ایران برای اسراییل نزدیك و برای آمریكا دور است. آمریكا قدرتی بزرگ است و ما در عین اینكه كشوری! قوی هستیم اما قدرتی بزرگ به حساب نمی‌آییم به همین سبب به مفهوم فرصت‌ها و جدول‌های زمان‌بندی به گونه دیگری می‌نگریم.

سخنان این مقام صهیونیستی در حالی بیان می‌شود که منابع آگاه از ادامه کمک‌های نظامی آمریکا به اسرائیل خبر می‌دهند. این کمک‌ها که در حوزه بمب‌های ضد استحکامات می‌باشد، تل‌آویو را مجهز به بمب‌های فوق سنگینی می‌کند که تنها در زرادخانه ویرانگر آمریکا قابل مشاهده است.

این موضع‌گیری‌ها علیه ایران در حالی ادامه دارد که کشورمان موفق شده در ادامه توانمندسازی داخلی خود، آخرین تکنولوژی‌های صنعت هسته‌ای را هم بومی سازی کرده است و به نظر نمی‌رسد که مقامات ایرانی بخواهند در این دور از مذاکرات در مورد تعلیق غنی‌سازی صحبت کنند. آنچه که منابع آگاه در مورد این مذاکرات گفته‌اند، طرح موسوم به گام به گام است که این‌بار مبتکر آن روسیه است و این کشور به همراه چین از برنامه هسته‌ای ایران به دلیل ماهیت غیرنظامی آن حمایت می‌کنند.نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه