تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - واكنش سخنگوی رزمایش ولایت به خبرهای رسانه‌های غربی از بستن تنگه هرمز
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان


سخنگوی رزمایش تخصصی ولایت 91 در واكنش به خبر رسانه‌های غربی درباره بستن تنگه هرمز در حین رزمایش گفت: اعلامیه‌های ارتش به كشتی‌های تجاری و نظامی برای عدم آسیب دیدن این كشتی‌ها در طول مدت زمان برگزاری رزمایش است.

دریادار امیر رستگاری در مورد واكنش‌های رسانه‌های غربی در مورد اخطارهای ارتش در طول رزمایش به كشتی‌های خارجی بیان داشت: ارتش هیچگونه اخطاری نداده است. در زمان برگزاری هر نوع رزمایش نظامی برابر عرف بین‌المللی اعلامیه‌هایی باید برای آگاهی كشتی‌های عبوری ارسال شود تا از هرگونه آسیب‌دیدگی احتمالی جلوگیری شود.

معاون هماهنگ‌كننده نیروی دریایی ارتش عنوان كرد: نیروی دریایی ارتش در همین راستا در زمان برگزاری رزمایش اعلامیه‌هایی در فركانسی كه برای همه كشتی‌ها قابل شنیدن باشد به كشتی‌های عبوری تجاری و نظامی محدوده رزمایش اعلام می‌شد تا در زمان‌های خاص این كشتی‌ها در این محدوده با احتیاط تردد كنند.

وی اظهارداشت: این اعلامیه‌ها برابر با عرف بین‌المللی برای عدم آسیب‌دیدگی و تأمین امنیت كشتی‌های تجاری و نظامی در ساعات خاصی كه رزم نظامی در حال برگزاری است صادر می‌شود.

امیر دریادار رستگاری در مورد اینكه بسیاری از رسانه‌های غربی این رزمایش را نوعی تمرین برای بستن تنگه هرمز بیان كرده‌اند، اظهارداشت: نیروی دریای ارتش هر ساله برای آمادگی بیشتر و ارزیابی توانمندی دفاعی و رزمی در محدوده آب‌های سرزمینی ایران و آب‌های آزاد اقدام به برگزاری رزمایش می‌كند.

وی افزود: اینگونه رزمایش‌ها برای نشان دادن توانمندی ایران در برقراری امنیت پایدار در تنگه هرمز، شمال اقیانوس هند و دریای عمان است.

سخنگوی رزمایش تخصصی ولایت 91 برقراری امنیت منطقه و پیام صلح و دوستی به كشورهای همسایه را از اهداف مهم رزمایش نیروی دریایی ارتش بیان كرد و گفت: برقراری امنیت پایدار در خلیج فارس، دریای عمان و شمال اقیانوس هند صرفاً با همكاری و اتحاد كشورهای منطقه امكان‌پذیر است.

وی تأكید كرد: رزمایش ولایت 91 با هدف نشان دادن توان دفاعی و رزمی نیروی دریایی ارتش در ایجاد امنیت پایدار منطقه در حال برگزاری است.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه