تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - در دومین روز از رزمایش دریایی ولایت 91؛ اجرای عملیات موفقیت‌آمیز زیردریایی‌های سبك و سنگین در عمق دریا
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان


همزمان با دومین روز از رزمایش دریایی ولایت 91، زیردریایی های سبك و كیلوكلاس نیروی خودی پس از خروج از ساحل، با نفوذ به عمق دریا و ورود به آبهای فرامنطقه ای، مواضع نیروی مهاجم را شناسایی و عملیات خود را آغاز كردند.

به گزارش ستاد خبری رزمایش دریایی ولایت 91، در این مرحله از رزمایش، زیردریایی فوق سنگین طارق با اجرای عملیات «غوص و صعود» در آبهای آزاد و فرامنطقه ای، عملیات شناسایی و رهگیری یگان های مهاجم را با موفقیت به اجرا گذاشت.

دریادار رستگاری سخنگوی رزمایش در این باره گفت: زیردریایی فوق سنگین طارق به دست توانمند كارشناسان و متخصصان داخلی تعمیرات نیمه اساسی را پشت سر گذاشت و عملیاتی شد.

وی در ادامه از اجرای عملیات مهم مین گذاری توسط بالگردها و شناورهای تندرو در مسیر یگان های مهاجم خبر داد و افزود: این عملیات با هدف انهدام شناورهای سطحی و زیرسطحی نیروی مهاجم كه قصد نفوذ به آبهای سرزمینی نیروی خودی را داشتند، با موفقیت كامل به انجام رسید.

رستگاری اذعان داشت: به محض نزدیك شدن نیروهای مهاجم به سواحل، یگان های پدافندی نیروی خودی از طریق هوا، زمین و دریا عملیات خود را آغاز كرده و از نفوذ دشمن به سواحل و حریم آبهای داخلی جلوگیری كردند.

سخنگوی رزمایش تأكید كرد: در ادامه این مرحله از رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91، یگان های نیروی خودی مستقر در پایگاه ها، به محض نفوذ نیروهای مهاجم به آبهای سرزمینی وارد عمل شده و عملیات دفاع ساحلی را طراحی و به اجرا گذاشتند.

وی اضافه كرد: همچنین شناورهای سطحی نیروی خودی در منطقه عمومی رزمایش، با نیروهای مهاجم درگیر شده و ضمن اجرای تیراندازی های متناوب و غافلگیرانه بصورت شبانه و روزانه، این نیروها را از منطقه متواری كردند.

دریادار رستگاری افزود: اجرای عملیات پرش چترباز و هلی برن ساحلی تفنگداران و همچنین استقرار ادوات نظامی و تجهیزات نیروها به منظور اجرای عملیات در منطقه عمومی رزمایش از دیگر بخش های این روز بود.

سخنگوی رزمایش تصریح كرد: پرواز و حركت همزمان بالگردهای نیروی خودی به منظور پشتیبانی هوایی از شناورهای سطحی و زیرسطحی یكی دیگر از مراحل دومین روز از رزمایش دریایی ولایت 91 بود.

رستگاری در پایان با تأكید بر موفقیت آمیز بودن این مرحله از رزمایش گفت: نیروی دریایی ارتش امروز ثابت كرد؛ حتی اگر دشمن تا ساحل ابهای سرزمینی پیشروی كند باز هم توانایی مقابله با او را دارد.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه