تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - فرمانده نیروی دریایی ارتش خبر داد؛ تمرین انواع تیراندازی در روز دوم رزمایش تخصصی ولایت 91
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان


فرمانده نیروی دریایی ارتش از استقرار انواع زیردریایی، ناوشكن و ناو موشك‌انداز در مناطق عملیاتی رزمایش ولایت 91 خبر داد و گفت: امروز به تمرین انواع مختلف تیراندازی می‌پردازیم.
امیر دریادار حبیب الله سیاری از استقرار  انواع زیردریایی، ناوشكن و ناو موشك‌انداز در مناطق عملیاتی رزمایش ولایت 91 خبر داد و افزود: امروز در روز دوم تمرینات مختلفی به صورت همزمان انجام خواهد گرفت.
وی ادامه داد: این تمرینات شامل انواع تیراندازی سطح به سطح، سطح به هوا،‌ نشست و برخواست بالگردها و تمرینات مربوط به زیردریایی‌ها خواهد بود.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به آمادگی كاركنان این نیرو گفت: نیروی انسانی با داشتن روحیه، نشاط، ایمان و اعتقاد به انجام این كار بزرگ (برگزاری رزمایش) با شور و نشاط هرچه تمام‌تر در همه عرصه‌ها حضور می‌یابند و موضوع آمادگی نیروها برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است.
دریادار سیاری در ادامه تاكید كرد: به لطف خدا و با تدابیر رهبری و تلاش كاركنان نیروی دریایی ارتش، همه یگان‌ها اعم از زیرسطحی‌ها، ناوشكن‌ها و ناوهای موشك‌انداز از وضعیت خوبی برخوردارند و امیدواریم كه یك رزمایش بسیار خوب و با هیجان داشته باشیم كه نتایج مطلوبی را به همراه دارد.
گفتنی است، رزمایش تخصصی ولایت 91 از دیروز(جمعه) در محدوده شرق تنگه هرمز تا مدار 18 درجه شمالی به وسعت بیش از یك میلیون كیلومتر مربع از آب‌های آزاد، آغاز شده و به مدت 6 روز ادامه خواهد داشت. 
نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه