تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - آغاز دومین روز رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان


دومین روز از رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از صبح امروز شنبه آغاز شد.

رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91 از روز گذشته(جمعه) با فرمان امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش از روی عرشه زیردریایی كیلو كلاس طارق با رمز یا حسین(ع) آغاز شد.

این رزمایش در تنگه هرمز، دریای عمان، مدار 18درجه شمال اقیانوس هند، خلیج عدن و تنگه باب‌المندب برگزار می‌شود.

در نخستین روز از این رزمایش بزرگ و تخصصی، عزیمت یگان‌های سطحی، زیر سطحی و پروازی برای استقرار در دریا و محل برگزاری رزمایش انجام شد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش از جمله اهداف برگزاری این رزمایش را نشان دادن توان نیروهای مسلح و نیروی دریایی ارتش برای دفاع از مرزهای آبی و منافع كشورمان در جهت برقراری امنیت پایدار در منطقه و ارسال پیام صلح و دوستی برای كشورهای دوست و همسایه عنوان كرد.

امیر دریادار سیاری افزود: برگزاری رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91 برای دشمنان نیز دارای این پیام است كه مردم مسلمان و قهرمان ایران در دفاع از منافع و منابع حیاتی خود در تمامی عرصه‌ها بویژه آب‌های آزاد جدی هستند.

در طول برگزاری رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91، ناو گروه 23 نیروی دریایی شامل ناو بالگردبر بوشهر و ناوشكن جمهوری اسلامی ایران جماران، اقدام به اسكورت كشتی‌های تجاری و نفت‌كش ایران در خطوط مواصلاتی دریایی می‌كنند.

این اقدام در جهت مقابله با پدیده شوم دزدان دریایی خواهد بود كه نشان از اقتدار نیروی دریایی ارتش كشورمان دارد.

در این رزمایش زیردریایی‌هایی كه به دست توانمند متخصصان ایرانی طراحی و ساخته شده‌اند نقش عمده‌ای ایفا خواهند كرد.

زیردریایی طارق كه به حفره سیاه معروف است نیز كه به دست متخصصان متعهد كشورمان تعمیر اساسی شده و به یگان زیرسطحی نیروی دریایی ارتش پیوسته است نیز در این رزمایش نقش فعالی را ایفا می‌كند.

رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91 كه دیروز جمعه 8 دی ماه آغاز شده است به مدت 6 روز ادامه خواهد داشت.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه