تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - سخنگوی رزمایش ولایت 91: برگزاری رزمایش ولایت 91 پیام صلح و دوستی برای همسایگان دارد
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان


سخنگوی رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91 ، گفت: هدف از برگزاری رزمایش ولایت 91 حفظ آمادگی نیروی دریایی ارتش برای مقابله با هر گونه تهدیدات احتمالی دشمن و ارسال پیام صلح و دوستی برای كشورهای منطقه است.

امیر دریادار امیر رستگاری در حاشیه برگزاری نخستین روز از رزمایش ولایت 91، افزود: در مرحله اول برگزاری این رزمایش ناوگروه های نیروهای مهاجم (نارنجی) اعم از شناورهای سنگین سطحی و زیرسطحی پس از نفوذ به معابر ورودی و با هدف حمله به سواحل خودی (نیروهای آبی) در حال نزدیك شدن به آب های دریایی عمان و خلیج فارس بودند كه یگان های خودی با اشراف اطلاعاتی دقیق و رصد لحظه ای آنان تمامی جزییات عملیات و تحركات این نیروها را زیر نظر داشتند.

امیر دریادار رستگاری با بیان این كه نیروهای خودی متناسب با تحركات نیروهای مهاجم تدابیر و تاكتیك های نوین را به اجرا می گذارند، خاطرنشان كرد: ناو گروه 23 نیروی دریایی ارتش متشكل از ناوشكن جماران و ناوبالگرد بر بوشهر كه در حال انجام ماموریت و گشت زنی در تنگه باب المندب و آب های آزاد هستند، تمامی اقدامات و تحركات نیروی مهاجم را رصد و به قرارگاه عملیاتی رزمایش ارسال می كنند.

وی ادامه داد: این رزمایش در منطقه تنگه هرمز، دریای عمان و شمال اقیانوس هند تا مدار 18 درجه شمالی و به وسعت بیش از یك میلیون كیلومتر مربع ادامه خواهد داشت.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه