تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - سخنگوی رزمایش ولایت 91 اعلام كرد : استفاده از موشك ها و اژدرهای بومی با برد و قدرت تخریب بالا در رزمایش ولایت 91
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان


سخنگوی رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91 اعلام كرد: در رزمایش ولایت 91 موشك ها و ا‍ژدرهای كاملا بومی با برد، دقت و قدرت تخریب بیشتر از تجهیزات بكار گرفته شده در رزمایش سال گذشته بكار گرفته خواهد شد.

امیر دریادار امیر رستگاری ، همچنین حضور زیرسحطی فوق سنگین طارق در رزمایش ولایت 91 را، پس از یك دوره نسبتا طولانی تعمیرات و بازسازی به دست متخصصین داخلی، نقطه عطف این رزمایش توصیف كرد.

معاون هماهنگ كننده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی همچنین از حضور پهپادهای بومی با برد بیشتر در رزمایش ولایت 91 نسبت به رزمایش سال گذشته خبر داد و گفت: پهپادهایی كه در این رزمایش به پرواز درمی آیند، از سامانه های حسگر تقویت شده برخوردارند.

امیر دریادار رستگاری با اعلام این خبر كه محدود جغرافیایی رزمایش ولایت 91 نسبت به مانور سال قبل گسترده تر است، گفت: محدوده رزمایش نیروی دریایی ارتش در سال گذشته تا مدار 20 درجه بود اما در مانور ولایت 91، این وسعت تا مدار 18 درجه است و به عبارت دیگر در رزمایش امسال، عمق نفوذ شناورهای ارتش در آبهای شمال اقیانوس هند 200 كیلومتر بیشتر از سال قبل است.

سخنگوی رزمایش ولایت 91 اعلام كرد: در این رزمایش، دو فروند زیردریایی كلاس غدیر كه روز 7 آذر ماه به ناوگان زیردریایی ارتش اضافه شد، در این رزمایش بكار گرفته می شود.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه