تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - سخنگوی رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91 ارزیابی سامانه های پرتابی و جنگال در رزمایش تخصصی دریایی ولایت
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان


سخنگوی رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91، گفت: سامانه‌هایی كه در طول یك سال گذشته در كشور طراحی، تولید و بهینه شده‌اند، همانند سامانه‌های پرتابی نظیر موشك و اژدر در رزمایش ولایت 91 مورد آزمایش و ارزیابی قرار می‌گیرند.

امیر دریادار امیر رستگاری افزود: این سامانه‌ها در سه حوزه افزایش برد، دقت اصابت و قدرت تخریب مورد آزمایش و ارزیابی قرار خواهند گرفت.

به گفته امیر دریادار رستگاری، در این رزمایش همچنین سامانه‌های دیگری نظیر جنگال و اهدافی نظیر ارتقای سطح كیفی سامانه فرماندهی و كنترل یكپارچه مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: كنترل یكپارچه سامانه‌های ارتباطی امن و ایمن، همسان‌سازی و انتقال تجربه توسط كاركنان قدیمی به جوانان و افزایش سرعت واكنش سریع یگان‌های نیروی دریایی ارتش در مواقع مقتضی و در حالت‌های غیرمترقبه از اهداف رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91 است كه در طول مدت زمان برگزاری این رزمایش پیگیری می‌شود.

رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91 صبح امروز جمعه با فرمان امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش از روی عرشه زیردریایی فوق سنگین طارق با رمز «یا حسین(ع)» آغاز شد.

در این رزمایش دریادلان نیروی دریایی ارتش پس از رصد لحظه‌ای تحركات نیروهای دشمن فرضی(نارنجی) توسط ناوشكن جمهوری اسلامی ایران جماران و اعلام اطلاعات جمع‌آوری شده به قرارگاه مركزی رزمایش، یگان‌های شناور خودی (نیروهای آبی) شامل زیردریایی‌ها، شناورهای سطحی‌، هواناوها را طی مانور تاكتیكی از محل استقرار به سمت منطقه مأموریت به منظور مقابله با نیروهای مهاجم فرضی حركت دادند. 

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه