تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - شناورهای سطحی و زیرسطحی نیروی دریایی ارتش عازم آبهای آزاد شدند
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان
شناورهای سطحی و زیرسطحی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی برای شركت در رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91 صبح امروز جمعه پس از صدور فرمان آغاز رزمایش، عازم آبهای آزاد شدند

انواع زیردریایی های سبك و سنگین ، ناوها و ناوچه های لجستیك و موشك انداز با دریافت فرمان آغاز رزمایش از اسكله منطقه یك نیروی دریایی ارتش جدا شده و عازم محل های استقرار در مناطق عملیاتی رزمایش شدند.

ناوشكن های البرز ، سبلانˈ و همچنین ناو  گرز نیز ازجمله رزم ناوهایی هستند كه برای شركت در رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91 نیروی دریایی ارتش از منطقه یكم این نیرو به سمت آبهای آزاد عزیمت كردند.

رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91 صبح امروز با اعلام رمز یا حسین (ع)ˈ توسط امیر دریادارˈ حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی از عرشه زیردریایی كیلو كلاس ˈ طارقˈ در محدوده شرق تنگه هرمز تا مدار 18 درجه شمال اقیانوس هند آغاز شد.

در این رزمایش دریادلان نیروی دریایی ارتش پس از رصد لحظه ای تحركات نیروهای دشمن فرضی(نارنجی) توسط ناوشكن جمهوری اسلامی ایران جماران و اعلام اطلاعات جمع آوری شده به قرارگاه مركزی رزمایش، یگان های شناور خودی(نیروهای آبی) شامل زیردریایی ها، شناورهای سطحی ، هواناوها را طی مانور تاكیتكی از محل استقرار به سمت منطقه ماموریت به منظور مقابله با نیروهای مهاجم فرضی حركت دادند.

صلح، دوستی و امنیت برای منطقه خلیج فارس پیام این رزمایش برای كشورهای همسایه و اراده جدی ملت ایران برای دفاع از منابع و منافع حیاتی خود در تمام عرصه ها به خصوص در آبهای آزاد پیام این رزمایش ولایت 91 برای دشمنان جمهوری اسلامی است.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه