تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - با اعلام رمز «یاحسیـن(ع)» توسط فرمانده نیروی دریایی؛ رزمایش دریایی ولایت 91 آغاز شد
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان
رزمایش بزرگ دریایی ولایت 91 با اعلام رمز «یا حسین(ع)» توسط دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش از عرشه زیر دریایی طارق، از محدوده شرق تنگه هرمز تا مدار 18 درجه شمالی آغاز شد.

به گزارش ستاد تبلیغات رزمایش دریایی ولایت 91، در این مرحله از رزمایش دریادلان نیروی دریایی ارتش پس از رصد لحظه‌ای تحركات نیروی مهاجم توسط ناوشكن جمهوری اسلامی ایران جماران و اعلام به قرارگاه مركزی رزمایش، یگان‌های شناور خود شامل زیردریایی‌ها، شناورهای سطحی، هواناوها و بالگردها را طی مانور تاكتیكی از محل استقرار به سمت منطقه مأموریت و به منظور مقابله با نیروی مهاجم حركت دادند.

 امیر دریادار رستگاری سخنگوی رزمایش، در این خصوص اظهار داشت: در این مرحله ناوگروه‌های نیروی مهاجم اعم از شناورهای سنگین سطحی و زیرسطحی پس از نفوذ به معابر ورودی و با هدف حمله به سواحل خودی در حال نزدیك شدن به آبهای دریای عمان و خلیج فارس بودند كه یگان‌های خودی با اشراف اطلاعاتی دقیق و رصد لحظه‌ای آنان تمامی جزئیات عملیات‌ها و تحركات این نیروها را زیر نظر داشتند.

وی با بیان اینكه نیروهای خودی متناسب با تحركات نیروی مهاجم تدابیر و تاكتیك‌های عملیاتی نوین را به اجرا می‌گذارند خاطر نشان كرد: ناوگروه بیست‌و‌سوم نیروی دریایی ارتش متشكل از ناوشكن جمهوری اسلامی ایران جماران و ناو بالگردبر بوشهر كه در حال انجام مأموریت و گشت‌زنی در تنگه باب‌المندب و آب‌های آزاد است كلیه اقدامات و تحركات نیروی مهاجم را به قرارگاه عملیاتی رزمایش ارسال می‌كنند.

سخنگوی رزمایش در پایان از جمله اهداف برگزاری رزمایش بزرگ ولایت 91 را حفظ آمادگی نیروی دریایی ارتش برای مقابله با تهدیدات احتمالی دشمن و ارسال پیام صلح و دوستی برای كشورهای منطقه عنوان كرد و افزود: این رزمایش در منطقه تنگه هرمز، دریای عمان و شمال اقیانوس هند تا مدار 18درجه شمالی و به وسعت بیش از یك میلیون كیلومتر مربع ادامه خواهد داشت.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه