تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - فرمانده نیروی دریایی ارتش: برنامه نیروی دریایی ارتش استمرار حضور در دریاهای آزاد است
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان


فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به توانمندیهای این نیرو خاطرنشان كرد: برنامه نیروی دریایی استمرار حضور در دریاهای آزاد و بین المللی است

امیر دریادار حبیب الله سیاری افزود: حضور در دریاهای آزاد، جایی كه كشورهای مختلف جهان در آن حضور دارند، عرصه ای بین المللی است و هر حضوری در آنجا نشان دهنده توانمندی هر كشوری است.

امیر دریادار سیاری خاطرنشان كرد: این حضور اگر خوب و علمی باشد، می توان بدین ترتیب توانمندی نیروی دریایی ارتش و قابلیت های آن را در عرصه دریاهای آزاد به جهانیان نشان داد.

وی با بیان این كه حضور در دریاهای آزاد كار هر كشوری نیست كه بتواند در این عرصه حضور داشته باشد، اظهارداشت: وقتی ما در آبهای آزاد حضور داریم و ناوشكن های ما در آنجا گشت می زنند و در ماموریت هستند، وارد عرصه بین المللی شده ایم و با سایر كشورهای دنیا در ارتباط هستیم كه این موضوع نیز نشان دهنده توانمندی جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: همه كشورهای منطقه ای و فرامنطقه ای این موضوع را تایید می كنند كه حضور ناوگروه های ایرانی در آبهای آزاد كه در راستای تامین منافع و امنیت كشتی های تجاری و نفتكش ما صورت گرفته، نشان دهنده توانمندی بالای جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی است.

امیر دریادار سیاری با تاكید بر این كه امروز كشورهای منطقه و جهان این موضوع را قبول كرده اند كه این توانمندی در كشور ما وجود دارد، گفت:

امروز نیروهای متخصص و متعهد ایرانی همچنین از نظر ساخت و ساز و ارتقای سطح علمی در جایگاه ویژه ای قرار دارند.
وی افزود: امروز جوانان ما همچنین به آنچنان توانمندی دست یافته اند كه قادرند تمامی سلاحها، تجهیزات و نیازهای خود را در نیروی دریایی ارتش به طور كامل طراحی و تولید كنند.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه