تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - دریادار سیاری : بكار گیری انواع ادوات و تجهیزات نیروی دریایی در رزمایش تخصصی ولایت 91
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگانفرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به استفاده از همه توان نیروی دریایی در رزمایش تخصصی ولایت 91 گفت: ما هر توانی اعم از موشكی، زیر دریایی، سطحی و پروازی را در این رزمایش به كار می‌گیریم.

امیر دریادار حبیب الله سیاری با اشاره به رزمایش تخصصی ولایت 91 اظهار داشت: ما تعدادی از زیردریایی‌ها، ناوشكن‌ها، ناوهای موشك‌انداز، پروازی‌ها و تیپ‌ها را در این رزمایش به كار می‌گیریم، البته استعداد تجهیزات و نیروها را به صورت شفاف و عددی نمی‌توانم بگویم،‌ چرا كه این موضوع جزء اسرار خودمان است.

وی افزود: ما هر توانی كه در نیروی دریایی اعم از توان موشكی، زیر دریایی، سطحی، پروازی و دیگر توان‌ها وجود دارد را در رزمایش تخصصی ولایت 91 به كار می‌گیریم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در خصوص سایر توانمندی‌های این نیرو گفت: مراحل ساخت ناوشكن جماران 2 نیز در حال پیشرفت بوده و مسیری رو به جلو را طی می‌كند.

دریادار سیاری با اشاره به اهمیت پهپادهای بومی در افزایش توان دفاعی نیروی دریایی ارتش تصریح كرد: پهپاد از جمله ابزارهای كار ما بوده و ما در مقیاس‌های مختلف، پهپادهایی داریم كه از آن‌ها استفاده می‌كنیم و در این زمینه پیشرفت بسیاری داشته‌ایم.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه