تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - معاون نیروی دریایی ارتش: جنگ الكترونیك در رزمایش ولایت 91 به طور جدی تمرین می شود
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان

معاون هماهنگ كننده نیروی دریایی ارتش، گفت: در رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91 نیروی دریایی ارتش، جنگ الكترونیك (جنگال) به طور گسترده و وسیع مورد ارزیابی و تمرین نیروهای شركت كننده قرار می گیرد.

امیر دریادار امیر رستگاری با بیان این كه این رزمایش از صبح روز جمعه (هشتم دی ماه)با فرمان فرمانده نیروی دریایی ارتش در شرق تنگه هرمز، دریای عمان تا مدار 18 درجه در شمال اقیانوس هند برگزار می شود، افزود: در این رزمایش موضوع امداد رسانی به یگان های شركت كننده نیز به طور جدی دنبال می شود.

امیر دریادار رستگاری یادآور شدنیروی دریایی ارتش در این رزمایش سامانه های آمادی و بیمارستانی متحرك را برای امداد رسانی به مردم غیرنظامی و یگان های این نیرو بكار می گیرد.
سخنگوی رزمایش تخصصی دریایی ولایت 91 نیروی دریایی ارتش افزود: بدین ترتیب این سامانه ها حدود 800 كیلومتر طول خط ساحلی از تنگه هرمز تا پسابندر را به طور كامل تحت پوشش قرار می دهد.

امیر دریادار رستگاری در ادامه با بیان این كه فاز اول رزمایش ولایت 91 فاز تاكتیكی است، گفت: یكی از نكاتی كه ما در این رزمایش از آن استفاده خواهیم كرد گسترده كردن منطقه عملیات و ایجاد جبهه های ثانوی برای فرماندهان شركت كننده در این ماموریت است.
وی افزود: این بدان معنی است كه در حین انجام فاز دریایی رزمایش، وضعیتی ایجاد می شود كه نیروهای نارنجی یا دشمن فرضی از خطوط دفاعی نیروهای خودی یا آبی عبور كرده و سواحل و بنادر آنها را تهدید می كنند.

امیر دریادار رستگاری یادآور شد: در ادامه رزمایش دفاع از ساحل و آبهای سرزمینی در دستور كار قرار دارد.

سخنگوی رزمایش ولایت 91 نیروی دریایی ارتش اظهارداشت: مراحل مختلف این رزمایش توسط ستاد نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ستاد فرماندهی كل ارتش و ستاد فرماندهی كل قوا نظارت و كنترل می شود.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه