تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - فرمانده نیروی دریایی ارتش : تحریم ها را به فرصت تبدیل كردیم
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: كشور ما 33 سال است كه در تحریم به سر می برد اما ما تحریم ها را در عرصه دریا به فرصت تبدیل كردیم

امیر دریا دار حبیب الله سیاری در حاشیه مراسم افتتاحیه بزرگترین گشت اقیانوس شناسی خلیج فارس و دریای عمان در قشم در جمع خبرنگاران افزودساختن ناو شكن های پیشرفته توسط مختصصان داخلی نشان دهنده تبدیل شدن تحریم به فرصت است.

وی ادامه داد: ایران در زمینه علوم دریایی در منطقه و فراتر از آن دارای جایگاه بسیار بالایی است ، این موقعیت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به دست آمده است .به گونه ای كه هیچ گونه تصمیمی گیری و اجرای پروژه ای بدون تاثیر گذاری مستقیم ایران در منطقه انجام نمی شود .

سیاری با اشاره به اینكه ایران در علوم دریایی به دستاوردهای جدیدی دست یافته است گفت : در عرصه دریا در گذشته نه چندان دور یك قطعه هم نمی توانستیم بسازیم اما امروز ناو شكن های پیشرفته و مطابق با فناوری روز می سازیم كه تعداد كمی از كشورهای دنیا از این فناوری ها برخوردار هستند.

به گفته وی این پیشرفت در بخش زیر دریایی نیز دیده می شود كه نشات گرفته از توان علمی كشور است .

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت : تا 10 سال گذشته چنین توان علمی در كشور وجود نداشت اما امروزه ناو شكن هایی می سازیم كه قادر به حضور در عرصه دریاهای آزاد هستند.به گونه ای كه دارای جایگاه جهانی از لحاظ حضور در دریاهای آزاد هستیم.

وی به گشت تحقیقاتی اقیانوس شناسی خلیج فارس و دریای عمان اشاره كرد و گفت : نیروی دریایی ارتش از این گشت پشتیبانی می كند زیرا برای حضور پر رنگ تر در عرصه دریاها و اقیانوس ها نیازمند داشتن اطلاعات علمی كافی هستیم .

سیاری گفت : 5 تا 6 سال گذشته محدوده فعالیت دریایی كشور ما در خلیج فارس تنگه هرمز و قسمتی از دریای عمان بود اما امروز این محدوده بسیار وسیع شده است.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه