تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - بازگشت بزرگترین ناو منطقه غرب آسیا به میهن اسلامی
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان

ناو بالگرد بر جمهوری اسلامی ایران خارك پس از 75 روز مأموریت دریانوردی در آبهای آزاد و بین‌المللی به میهن اسلامی بازگشت.
به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، بیست و دومین ناوگروه رزمی اطلاعاتی نداجا متشكل از ناو بالگرد‌بر خارك و ناوشكن شهید دریابان نقدی كه به منظور برقراری امنیت خطوط مواصلاتی دریایی و صیانت از منافع جمهوری اسلامی ایران در پهنه آبهای بین‌المللی و دریاهای آزاد به خلیج عدن، تنگه باب‌المندب، دریای سرخ و شمال اقیانوس هند اعزام گردیده بود، صبح امروز با استقبال رسمی مسئولین لشگری و كشوری در اسكله ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش در بندر عباس پهلو گرفت .
در مراسم استقبال از ناو گروه بیست و دوم نداجا فرمانده نیروی دریایی ارتش ضمن عرض خیرمقدم و خداقوت به كاركنان ناوگروه اعزامی دو افتخار بزرگ را از دستاوردهای ناوگروه بیست و دوم برشمرد.
دریادار سیاری مذاكره تلفنی مقام
گفتنی است ناو بالگرد بر خارك با طول 207متر بزرگ‌ترین ناو منطقه غرب آسیا می‌باشد كه هم‌اكنون در ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدامات پشتیبانی و آمادی ناوشكن‌های رزمی نداجا را در پهنه‌ی آبهای بین‌المللی انجام می‌دهد.
نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه