تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - دریادار سیاری: درخواست مذاکره از سوی 1+5 نشانه قدرت ایران است
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان

فرمانده نیروی دریایی ارتش با مخاطب قرار دادن جوانان گفت: بدانید دشمن از هر راهی وارد می‌شود تا به انقلاب اسلامی ایران صدمه بزند و در این زمینه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در آئین اختتامیه چهارمین جشنواره قرآنی فرهنگی و ورزشی کارکنان وظیفه نیروی دریایی با تشریح حوادث اول انقلاب، جنگ هشت ساله علیه ایران و مساله هسته‌یی این موارد را گوشه‌ای از برنامه‌ها و توطئه‌های غرب و شرق عنوان کرد.

وی با توجه به جایگاه ایران در منطقه و جهان اظهار کرد: امروز هیچ برنامه‌ای در منطقه بدون حضور ایران قابل اجرا نخواهد بود و ابرقدرت‌های شرق و غرب به این مهم رسیده‌اند.

وی نشست گروه 1+5 را از نشانه‌های قدرت ایران قلمداد و خاطرنشان کرد: شش کشور هسته‌یی جهان در رابطه با فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌یی ایران پیشنهاد مذاکره می‌دهند که اگر اطلاعی از بنیه دفاعی ایران نداشت به هیچ عنوان با مقامات ایران وارد مذاکره نمی‌شد و امروز در سایه این اقتدار است که در سفرهای مختلف روسای کشور به خارج، بحث مذاکره با طرف‌های ایرانی از سوی غرب در رسانه‌ها مطرح می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با غیرقابل مقایسه خواندن توان ایران با هشت سال دفاع مقدس گفت:دشمنان ایران پی برده‌اند که نمی‌توانند از طریق جنگ سخت و تهدیدات کاری از پیش ببرند و به جنگی به نام جنگ نرم روی آورده‌اند تا از طریق تهاجم فرهنگی جوانان این مرزوبوم را که نوک پیکان این جنگ قرار دارند را با خود همسو کنند.

وی در پایان تصریح کرد: وظیفه شما سربازان این است که در همه حال سرباز بمانید بدان معنی که در سال‌های آتی زندگی خود توانایی مقابله با جنگ سخت و نرم را داشته باشید و هدف ما از برگزاری این جشنواره‌ها نیز تداعی این لحظات است. شما جوانان باید با قرار دادن قرآن در سرلوحه زندگی خود، فرهنگی که مرتبط با دین‌مان است را انتخاب و با کسب آمادگی جسمانی، در عرصه‌های گوناگون اجتماعی به مقابله با دشمن بروید.

پیش از صحبت های امیر دریادار سیاری، ناخدا یکم مجید توسلی دبیر چهارمین جشنواره بیلانی از نحوه برگزاری مسابقات و نتایج به دست آمده توسط تیم های مختلف شرکت کننده ، ارائه کرد.

در این دوره از مسابقات تیم مرکز آموزش شهدای وظیفه در زمینه ای قرآنی دوم ودر قسمت ورزشی حائز رتبه نخست شد.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه