تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - احمدی‌نژاد از ناوشکن جماران بازدید کرد
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان


رییس جمهور با سفر به هرمزگان و حضور در مجتمع راهبردی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه یکم دریایی، از ناوشکن جماران بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ محمود احمدی‌نژاد عصر امروز (شنبه) در جریان سفر به استان هرمزگان در بدو ورود به منطقه یکم دریایی در مقابل یادمان، شهدای نیروی دریایی حضور یافت و به مقام شامخ شهدا و امام راحل ادای احترام کرد.


رییس جمهور سپس از یگان مستقر در منطقه یکم سان دید و پس از آن در ناوشکن جماران حضور یافت و از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد.

رییس شورایعالی امنیت ملی سپس از اتاق کنترل منطقه یکم دریایی ارتش بازدید کرد.

رییس‌جمهور همچنین نماز جماعت مغرب و عشاء را بر عرشه ناوشکن جماران اقامه کرد.

احمدی‌نژاد در این بازدید با توضیحات فرماندهان نیروی دریایی ارتش، در جریان آخرین دستاوردها و تجهیزات نیروی دریایی و چگونگی انجام مأموریت‌ها توسط این نیرو قرار گرفت.

رییس‌جمهور قرار است در جمع پرسنل و کارکنان نیروی دریایی ارتش حضور یافته و برای آنان سخنرانی کند.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه