تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - دریادار سیاری عنوان كرد: رصد لحظه‌ای ناوهای هواپیمابر آمریكایی
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان

فرمانده نیروی دریایی ارتش در گردهمایی فرماندهان مناطق و پایگاه های این نیرو با اعلام ایجاد تحولات بزرگ در سطح نیروی دریایی راهبردی از رصد لحظه ای ناوهای هواپیما بر آمریكایی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی، امیر دریادار دكتر حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در سخنانی با قدردانی از كلیه مسئولین این نیرو كه در راستای تحقق اهداف راهبردی تلاش می كنند اظهار داشت: در زمینه های گوناگون تحولات عظیم در سطح نیروی دریایی ایجاد و موفقیت های فراوانی حاصل شده است به گونه ایی كه در یك نمونه از این تحولات امروز نیروی دریایی ناو های هواپیمابر آمریكا را بصورت لحظه ای رصد می كند .
وی با اشاره به سایر تحولات اساسی نیروی دریایی افزود: ما برای اینكه بتوانیم تدابیر فرماندهی معظم كل قوا را عملی كنیم بایستی آموزش هایمان متناسب با تهدیدات باشد و در همه ی موارد تحول ایجاد كنیم كما اینكه امروز در آمادگی كامل به سر می بریم و این را بارها به اثبات رسانده ایم .

دریادار سیاری با تاكید بر اینكه به هیچ وجه نباید نسبت به داشته هایمان اظهار رضایت كرده و به آنها بسنده كنیم خاطر نشان كرد : جای تبریك دارد به تمامی عزیزانی كه همت كردند تا توانستیم هفت برنامه ارزشمند را در مدت زمان حضور مقام عظم رهبری در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر به اجرا گذاریم و نتیجه آن ابراز رضایتمندی فرماندهی معظم كل قوا از این برنامه ها بود كه فرمودند «نیروی دریایی با تحرك و با نشاط است ، دانشجویان هم بانشاط هستند و این نشاط را از فرماندهانشان گرفته اند».

فرمانده نیروی دریایی ارتش در ادامه با مقایسه نیروی دریایی امروز نسبت به چند سال اخیر تصریح كرد : آنچه امروز شاهد آن هستیم سراسر موفقیت و كسب افتخار از جانب نیروی دریایی راهبردی برای ملت شریف ایران است و امروز فرماندهی در نیروی دریایی فقط امر و نهی نیست بلكه باید بنا به فرمایش مقام معظم رهبری در فرماندهی رگه هایی از رهبری نیز وجود داشته باشد یعنی فرماندهی توام با هدایت و اصلاح كاركنان ، لذا فرماندهان نباید از برنامه های فرهنگی غافل باشند .

وی اذعان داشت : همت بالای شما فرماندهان عزیز موجب كسب این افتخارات شده است و امروز شاهد حضور بیست و دومین ناوگروه نیروی دریایی در آب های آزاد و بین المللی هستیم ضمن اینكه بایستی با برنامه ریزی های سنجدیده این ماموریت ها را ارتقاء بخشیم .

دریادار سیاری با تاكید بر ضرورت شناخت جنگ نرم و هجمه های اقتصادی و فرهنگی دشمن ابراز داشت : دشمن پس از به بن بست رسیدن در سایر ترفندها می خواهد با فشار اقتصادی ملت را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جدا كند و لذا با استفاده از رسانه ها می خواهد ثابت كند كه فرهنگ غرب از فرهنگ ما بهتر است ولی خوشبختانه مردم ما آگاهند و ثابت خواهند كرد كه ترفند های دشمن در این زمینه ها هم بی اثر است .

 فرمانده نیروی دریایی در پایان با ارائه راهكارهای مقابله با جنگ نرم دشمنان گفت : در شرایط فعلی باییستی ضمن شناخت و جلوگیری از آسیب پذیری های اقتصادی ، هجمه های اقتصادی دشمن را بشناسیم و متناسب با آن به دفاع بپردازیم.

وی در پایان استفاده از تولیدات داخلی و عدم تبعیت از شایعات و جلوگیری از آنها را از جمله راههای موثر در مبارزه با هجمه دشمنان برشمرد و تصریح كرد : خط مقدم همه مقاومت ها در مقابل دشمن مردم هستند و انتظار ولایت هم همین است كه از رهنمودهای ایشان تبعیت كنیم تا از این پیچ مهم و حساس با سربلندی عبور كنیم .

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه