تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - سرلشکر فیروزآبادی: فرمایشات رهبر انقلاب در خراسان شمالی راهبرد و فرمان عملیاتی است
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی با سپاس از استقبال باشکوه و بی‌نظیر مردم خراسان شمالی از سفر نورانی و پربرکت رهبر عزیز انقلاب، به خطه پرنشاط باب‌الرضا(ع) گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب در این استان همه تدبیر، راهبرد و فرمان عملیاتی است.

وی افزود: آنچه ایشان در جمع مردم در بجنورد و اسفراین فرمودند، نقشه راه و تدابیر عملیاتی و راهبردهای روشن برای مسوولان کشور و همه دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی برای پیشرفت کشور در سال جاری و سال‌های آینده است.

وی ادامه داد: همچنین معظم‌له راه را برای دستگاه‌های نظارتی و مردم حاضر در صحنه برای نظارت بر کار مسوولان ابلاغ فرمودند.

سرلشکر فیروزآبادی خاطرنشان کرد: نکته و چراغ روشن دیگری که معظم له در این استان روشن فرمودند، کتاب مرجعی بود که در بیاناتشان برای نخبگان، فرهیختگان و فعالان در تحول علوم انسانی باز فرمودند و عناوین زیادی را برای پژوهش و تحقیق و تالیف و کرسی‌های نظریه‌پردازی و کرسی‌های آزاد اندیشی گشودند.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار امیدواری کرد مسوولان مربوط با تدوین و چاپ مجموعه‌های فرمایشات معظم له در این سفر، این کتاب مرجع را برای استفاده عموم منتشر کنند و با آغاز نهضتی عظیم بر پایه آن کار بزرگ تدوین فرهنگ پرمحتوای ˈاصول تحول فرهنگیˈ یعنی خردورزی، اخلاق و حقوق اجتماعی اسلام انجام شود.

وی با بیان اینکه با نقد فرهنگ غربی و وارداتی، فرهنگ اصیل انقلاب اسلامی به مردم و حرکت عظیم بیداری اسلامی در جهان ارایه شود، تاکید کرد: این بالاترین خدمتی است که در عصر انتظار می‌توان برای زمینه سازی ظهور انجام داد.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه