تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح: پرواز پهپاد حزب‌الله بر فراز سرزمین‌های اشغالی حق طبیعی آنان است
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان

به گزارش ایرنا از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار سرتیپ پاسدار ˈ احمد وحیدیˈ روز یکشنبه در حاشیه افتتاح هشت واحد تولیدی جدید در حوزه مواد منفجره و پیشرانه با اشاره به دستاورد اخیر حزب‌الله، گفت: پرواز پهپاد حزب الله لبنان بر فراز اراضی اشغالی، نشان از سستی و ضعف آن چیزی است که رژیم صهیونیستی به آن گنبد آهنین می‌گوید.

سردار وحیدی، این اقدام حزب الله را گوشه‌ای از توانمندی اسلام دانست و افزود: هرآنچه در این مدت با عنوان گنبد آهنین فضای دفاعی رژیم صهیونیستی بیان می‌شد با این اقدام فروپاشید و مشخص شد رژیم صهیونیستی نمی‌تواند از خشم امت اسلام در امان باشد.

وی تاکید کرد: در این مساله رژیم صهیونیستی که توانمندی‌های خود را بر مبنای توان نظامی به دیگران القاء می‌کرد، شکست خورد و این القائات نیز فروریخت و دیگر نمی‌تواند به امت‌های اسلامی زور بگوید و سلطه‌گری خود را اعمال کند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود: این دستاورد به برکت مقاومت اسلامی و حرکت عزتمندانه جمهوری اسلامی ایران است.

سردار وحیدی گفت: حزب الله لبنان با این اقدام نشان داد که می‌تواند برای روزهای مبادا به طور کامل آماده باشد و ضرب شست لازم را در برابر هرگونه تخطی رژیم صهیونیستی با قویترین اقدام، پاسخ دهد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درباره ایرانی بودن این پهپاد و نیز میزان استمرار حمایت‌های کشورمان، گفت: توانمندی‌های جمهوری اسلامی ایران بسیار بالاست و در اختیار و خدمت امت اسلامی است.

سردار وحیدی، افزود: هرآنچه در اختیار داریم در زمان خود برای دفاع از امت و سرزمین‌های اسلامی مورد استفاده قرار می‌دهیم و این امری طبیعی است.
نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه