تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - دریادار سیاری خبر داد آمادگی نیروی دریایی ارتش برای همكاری متقابل با دریابانی ناجا
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگانفرمانده نیروی دریایی ارتش از وجود تبادل اطلاعات و همیاری این نیرو با دریابانی نیروی انتظامی در جهت مبارزه با قاچاق كالا و مواد مخدر خبر داد.

دریادار حبیب‌الله سیاری - فرمانده نیروی دریایی ارتش - در این رابطه گفت:‌ در عرصه دریا هركجا كه دریابانی ناجا نیاز به كمك داشته باشد، نیروی دریایی ارتش مساعدت می‌كند و در كنار آنها قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینكه "هم‌اكنون تبادل اطلاعات، رفت و آمد و تبادل آموزش بین این دو نیرو وجود دارد"، اظهار كرد:‌ ورود مواد مخدر، قاچاق كالا و ... به حوزه دریا موجب شده تا ما بیش از پیش همكاری‌های خود را با ناجا گسترش دهیم و این در شرایطی است كه ما در دریا ماموریت‌های خاص خود را نیز داریم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینكه بخشی از ماموریت‌های این نیرو در فضای مجازی پیگیری می‌شود، خاطرنشان كرد: فضای مجازی تهدیدپذیری بالایی دارد كه اگر ما به عنوان نیروی دریای ارتش از آن حفاظت نكنیم، آسیب‌پذیریمان در ماموریت‌ها افزایش می‌یابد.

سیاری با تاكید بر اینكه "بحث دفاع سایبری یكی از سرفصل‌های اصلی در كار ما و دانشگاه‌ها به حساب می‌آید"، تصریح كرد: باید مردم را در برابر تهدیدات فضای مجازی آگاه ساخت، چراكه بیشتر آسیب‌هایی كه به اقشار مختلف مردم در فضای مجازی وارد می‌شود ناشی از جهل و ناآگاهی است. پلیس در این زمینه وظیفه سنگینی بر عهده دارد.

وی در پایان به حضور پلیس فتا در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال اشاره كرد و گفتمن بر این باورم اگر از توان رسانه‌ها برای آموزش مردم بهره گرفته شود یقینا می‌توان از بسیاری مشكلات فضای مجازی جلوگیری به عمل آورد.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه