تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - فرمانده نیروی دریایی ارتش: ناوگروه‌های نیروی دریایی، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در آب‌های آزاد به نمایش می‌گذارند
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان
امیر دریادار ˈحبیب الله سیاریˈ در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، افزود: بیست و دومین ناوگروه نیروی دریایی ارتش هم‌اینک در سواحل جیبوتی و در تنگه باب‌المندب در حال گشت زنی و انجام ماموریت است و چهلمین روز ماموریت خود را طی می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: ناوگروه بیست و سوم نیروی دریایی ارتش نیز آماده است تا پس از خاتمه ماموریت ناوگروه بیست و دوم با استفاده از امکانات ، تجهیزات و اقتدار بیشتر به آب‌های آزاد و بین‌المللی اعزام شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش درمورد مقابله ناوگروه های این نیرو با دزدان دریایی در چند ماه گذشته، گفت: فعالیت دزدان دریایی به دلیل شرایط آب و هوایی و همچنین حضور ناوگروهای کشورهای مختلف ازجمله ایران در منطقه بسیار محدود شده است.

امیر دریادار سیاری با بیان که کارکنان این نیرو در شرایط خوب روحی و جسمی بسر می‌برند و آماده مقابله با هرگونه تهدید دزدان دریایی در منطقه هستند، افزود: در مرداد ماه 1391 چند درگیری شدید میان دریادلان نیروی دریایی ایران با دزدان دریایی رخ داد و در شهریور ماه و نیمه اول مهر ماه درگیری با دزدان دریایی نداشتیم.

وی در ادامه به جایگاه دانشگاه فرماندهی و ستاد (دافوس) ارتش در کمک به ارتقای توان علمی و دفاعی نیروهای مسلح ازجمله نیروی دریایی ارتش اشاره و خاطرنشان کرد: نقش دافوس در ارتقای سطح توان دفاعی نیروی دریایی ارتش، بسیار موثر و بالا است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: امروز همه فرماندهان نیروی دریایی ارتش که ناوگروه‌های ایرانی را در آب های آزاد و بین‌المللی هدایت می‌کنند، فارغ التحصیل دانشگاه دافوس هستند.

امیر دریادار سیاری همچنین گفت: این موضوع برای نیروی دریایی ارتش موجب افتخار است که فرماندهان و مدیران ارشد این نیرو دانش آموخته دانشگاه دافوس هستند و با دانشی که در این مرکز فراگرفته‌اند، می‌توانند در عرصه آب‌های آزاد جهان از علم و توانایی استفاده کنند و قدرت جمهوری اسلامی ایران را به معرض نمایش بگذارند.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه