تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - مدیر امور هنری ارتش: نخستین بازی رایانه ای ارتش در نیمه دوم خردادماه در سراسر كشور توزیع خواهد شد
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان

سرگرد مهندس مجید جوشقانی، مدیر امور هنری ارتش گفت: بازی رایانه ای «مبارزه در خیج عدن» به عنوان نخستین بازی رایانه ای ارتش جمهوری اسلامی ایران نیمه دوم خرداد ماه سال جاری همزمان با مراسم رونمایی در سراسر كشور توزیع و منتشر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، جوشقانی افزود: این بازی رایانه ای كه با موتور قدرتمند یونیتی (Unity) و گرافیك و صداگذاری حرفه ای خود در 7 مرحله طراحی و تولید شده است به حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش در آبهای آزاد و مبارزه تكاوران قهرمان این نیرو با دزدان دریایی در خلیج عدن می پردازد.

وی در ادامه اظهار كرد: بازی «مبارزه در خلیج عدن» كه قرار بود اسفند ماه سال گذشته منتشر شود، پس از اعمال اصلاحات فنی و محتوایی توسط معاونت فرهنگی و روابط عمومی ارتش هم اكنون آماده عرضه در بازار بازی های رایانه ای است و پیش بینی می شود با توجه به رعایت شاخص ها و استانداردهای لازم با استقبال خوب طرفداران بازی های رایانه ای مواجه شود.

مدیر امور هنری ارتش گفت: در چند سال اخیر، بازی های ایرانی تنها با سوژه های تاریخی معنا پیدا كرده و جای بازی هایی با موضوعات حماسی و نظامی به سبك مدرن به شدت در بازار احساس می شد، لذا بازی «مبارزه در خلیج عدن» از اولین بازی هایی است كه در زمان حال اتفاق می افتد و بازیكنان در نقش تكاورانی از نیروی دریای ارتش جمهوری اسلامی ایران به مأموریت های مهم و حساس در آبهای بین المللی اعزام می شوند.

وی افزود: از نكات جالب در این بازی توجه به میراث فرهنگی در یكی از مراحل است كه بازی كننده مجاز به تیراندازی به بنای تاریخی نبوده و در صورت تیراندازی، به ابتدای آن مرحله باز می گردد. همچنین در طی مراحل مختلف شاهد نمادهای اعتقادی و مذهبی در لایه های پنهان بازی هستیم.

جوشقانی تصریح كرد: مدیریت هنری ارتش جمهوری اسلامی ایران با طرح موضوع این بازی تا مراحل پایانی ساخت و تكمیل پروسه ارائه آن در بخش نظارت، كارشناسی و هماهنگی های فنی و محتوایی هدایت پروژه را برعهده داشته و در حال حاضر نیز این مدیریت به دنبال زمینه سازی محتوایی و ساختاری نسخه دوم این بازی با هدف پوشش نواقص موجود در نسخه اول بازی مورد اشاره می باشد.

گفتنی است: در این بازی شما در نقش یكی از تكاوران نیروی دریایی ارتش قرار می گیرید كه به مبازه با دزدان دریایی خلیج عدن می رود.

در مراحل مختلف بازی، تكاوران دریایی ارتش برای رسیدن به منطقه های مشخص شده باید دزدان دریایی را از بین برده تا به سركرده دزدان دریایی دست یابند.

چیزی كه می تواند از همان ابتدای بازی نظر شما را به خودش جلب كند، گرافیك و كیفیت بصری بسیار خوب آن است كه در مقایسه با سایر بازی های ایرانی حرف اول را می زند. حتی می توان از این بازی به عنوان یكی از بهترین بازی هایی كه در دنیا با موتور Unity ساخته شده هم نام برد.

محیط های بازی خوب طراحی شده اند و فضاهای بسیار خوبی را در بازی مشاهده می كنید.

گر چه كیفیت بافت های بازی و نمای كلی آن در مقایسه با سایر بازی های تیراندازی دنیا از كیفیت چندان بالایی برخوردار نیست، اما با توجه به قابلیت های موتور Unity و سعی و تلاشی كه بچه های سازنده این بازی از خود نشان داده اند، شاهد یك بازی قابل قبول از این نظر خواهید بود. جلوه های ویژه بازی مانند افكت های آتش، دود، انفجارها و... در سطح خوبی قرار دارند و نیاز بازی را برطرف كرده اند. طراحی شخصیت های بازی نیز همین طور است و نظر شما را به خودشان جلب می كند.

اما یكی دیگر از قسمت های خوب بازی كه عموماً در بازی های ایرانی به یك مشكل اساسی برای بازیكنان تبدیل می شود، گیم پلی است. این بازی دارای گیم پلی بسیار خوبی است و به جرأت می توان گفت كه بهترین گیم پلی را در بین بازی های ایرانی دارد.

همه چیز با سرعت خوبی پیش می رود و بازیكنان نیز با چالش های خوبی در طول بازی روبرو می شوند. از بین بردن دزدان دریایی كه با آر.پی.جی جلوی شما قرار می گیرند یا از پشت تیربار به سمت شما تیراندازی می كنند، در نوع خودشان جالب و هیجان انگیز است.

همچنین صحنه های سینمایی جالبی هم در گیم پلی بازی قرار گرفته كه روند بازی را از یكنواختی خارج می كند و هیجان بیشتری به بازی انتقال می دهد.

تنوع سلاح ها در بازی بسیار خوب است و بازیكنان با چندین سلاح كه بسیار خوب هم طراحی شده اند بازی خواهند كرد. انیمیشن های طراحی شده برای شخصیت های بازی نیز در سطح مناسبی قرار دارد و شكل دویدن سربازان، پنهان شدن پشت قسمت های مختلف و... نیز خوب از كار درآمده اند. در ادامه باید به هوش مصنوعی قابل قبول بازی هم اشاره كرد.

دشمنان به خوبی در برابر شما مبارزه می كنند و حتی در سطح آسان بازی هم شما را با چالش مواجه می كنند. هوش مصنوعی سایر همراهانتان هم واقعاً خوب است و به خوبی شما را یاری می كنند و می توانند مسیرها را بسیار خوب سپری كنند، بدون اینكه با مشكلی روبرو شوند یا در قسمتی گیر كنند. اگر بازی های ایرانی را تجربه كرده باشید، به این موضوع پی برده اید كه بیشتر آن ها دارای باگ ها و مشكلات اجرایی خاصی هستند كه بازیكنان را با مشكل مواجه می كنند، اما مبارزه در خلیج عدن از معدود بازی هایی است كه از باگ های بسیار كمی برخوردار است.

در واقع در آن مدتی كه شما مشغول بازی كردن هستید، با مشكل خاصی برای ادامه بازی مواجه نمی شوید. بازی از استانداردهای خوب بازی های اول شخص به خوبی استفاده كرده و به همین دلیل شاهد یك گیم پلی بسیار خوب و روان در بازی خواهید بود. این بازی در مقایسه با ساخته های داخلی واقعاً یك بازی قابل قبول و عالی به حساب می آید.

مبارزه در خلیج عدن از صداگذاری بسیار خوبی هم برخوردار بوده و صداهای بسیار باكیفیتی برای بازی ساخته شده است. یكی از قسمت های جالب بازی كه در بازی های ایرانی كمتر مشاهده كردیم، صداهای سه بعدی ای هستند كه برای شخصیت های بازی ضبط شده اند. صداها در مكان های بسته به خوبی با اكو مواجه می شوند. هچنین انیمیشن های صورت قابل قبولی هم برای شخصیت های بازی طراحی شده كه در زمان صحبت كردن، شاهد آن ها خواهید بود.

از دیگر قسمت های بسیار جالب بازی، اولین مرحله آن است كه در نوع خودش واقعاً عالی و خلاقانه از كار درآمده است. شروع بازی از آن قسمت هایی است كه باید بیشتر در بازی های ایرانی مشاهده كنیم. درباره شروع بازی همین قدر می توانیم توضیح بدهیم كه شما را كاملاً برای ادامه بازی تشویق می كند.
نمایش دموی بازی مبارزه در خلیج عدن

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه