تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - بیانیه ارتش به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد، سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان


ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر و پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات بزرگ بیت المقدس بیانیه ای صادر كرد.
به گزارش روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، متن بیانیه بدین شرح است:
«سوم خرداد؛ روز مقاومت و پیروزی و تجلی فرهنگ ایثار، شهادت و از خودگذشتگی ملتی است كه با اتكا به قدرت لایزال الهی، حماسهای جاوید بر تارك این سرزمین آفریدند و با رویارویی با بیگانگان و دشمنان انقلاب، نظام و میهن اسلامی، الگویی ماندگار از فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس، برای نسل های بعدی ایران همیشه سرافراز برجای گذاشتند.
بدون تردید عملیات بزرگ و غرورآفرین بیت المقدس در سوم خرداد سال 61، اتحاد رزمندگان دلیر میهن و اتكاء آنان به خداوند را بعنوان رمز پیروزی به نمایش گذاشت و فصل تازهای را در معادلات سیاسی جمهوری اسلامی و جهان رقم زد و باعث شد تا حامیان رژیم بعثی– صهیونیستی صدام، سراسیمه و متحیر در پی راهی برای برون رفت از آن باشند.
امروز نیز همان حماسه سازان و پیروان ولایت در كنار ملت و فرزندان این مرز و بوم با هوشیاری تمام توطئه های دشمنان نظام و انقلاب را رصد نموده و در سایه وحدت و یكدلی دژی استوار در برابر زورگویان بنا نمودهاند تا همچون گذشته حریم مقدس جمهوری اسلامی ایران و دستاوردهای گرانبهای آن از چشمان ناپاك نامحرمان مصون بماند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران از سوی آحاد كاركنان غیور خود، سالروز آزادسازی خرمشهر عزیز را به ملت شریف ایران اسلامی و فرماندهی معزز كل قوا حضرت آیتالله العظمی امام خامنهای(مدظله العالی) تبریك و تهنیت گفته، یاد و خاطره شهدای گرانقدر این عملیات بزرگ و تمام شهدای انقلاب و دفاع مقدس را گرامی می دارد».

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه