تبلیغات
نیروی دریایی نیروی راهبردی - نیروی دریایی ارتش هر روز در آبهای آزاد حضور دارد
 
نیروی دریایی نیروی راهبردی
این وبلاگ تابع قوانین و مقررات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد و صرفا یک پایگاه اطلاع رسانی می باشد.

نیروی دریایی امروز در بسیاری از نقاط عالم و در کشور ما یک نیروی راهبردی است، به چشم یک نیروی راهبردی به نیروی دریایی باید نگریسته شود. سواحل جنوب شرق کشور که در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی است، مناطق بسیار مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد، به آنجاها اهتمام ورزید و اهمیت بدهید. دریانوردی ها را که امروز بحمدا... شکل پیشرفته ای نسبت به گذشته گرفته است، ادامه بدهید،به زیرسطحی ها اهمیت بدهید و توجه کنید، امکانات و تجهیزات پدافندی سطحی را در همه جا، بخصوص در دریاهای جنوب مورد توجه قرار بدهید. نیروی دریایی امروز بحمدا... ظرفیت های خوبی دارد،بحمدا... فرماندهی خوبی هم دارد.امروز تلاش شما میتواند ثمرات زیادی را به بار بیاورد و شکوفایی برای شما، برای نیروی دریایی،برای کل ارتش جمهوری اسلامی و برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی،انشإا... به بار بیاورد. این را از خدا میخواهیم،به او دل می بندیم و مطمئنیم که آنچه را که او اراده کند و اراده خواهد کرد به آن خواهیم رسید. بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)- سال1388

درباره وبلاگدرکشورعشق مقتدا خامنه ایست فرماندهی کل قوا خامنه ایست... دیروزاگرعزیز مصر یوسف بود... امروز عزیز دل ما خامنه ایست... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
عکس مدیر وبلاگبالای سرم عکس تو را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم تو.... مدیر وبلاگ : یاسر علیزاده
نوای بینواییدانلود کد پخش کننده رهبر1
صفحه آسمانیمطالب اخیر
نویسندگان

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینكه این نیرو هر روز در آب‌های آزاد حضور دارد، گفت: نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران با انجام ماموریت و حضور در آب‌های آزاد امنیت كشتی‌های تجاری و نفتكش را برقرار كرده است.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری، فرمانده نیروی دریایی ارتش این مطلب را در جمع فرماندهان، كاركنان و دانش‌آموزان در مركز آموزش‌های تخصص‌های دریایی رشت بیان كرد.

وی یادآورشد: در طی سال 1390 پنج ناوگروه این نیرو به آب‌های آزاد اعزام شده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش مهمترین اقدام این نیرو در سال 90 را برگزاری رزمایش بزرگ دریایی ولایت بیان كرد و گفت: آمار 9 هزار نفری كاركنان در این رزمایش و طول ساحل بی‌نظیر مورد استفاده در آن نشان از اهمیت این رزمایش دارد.

وی به عبور ناوگروه هجدهم نیروی دریایی در اسفندماه سال گذشته از كانال سوئز برای دومین بار اشاره و خاطرنشان‌كرد: حضور در دریای طوفانی وخراب مدیترانه به مدت هفت روز نشان ازتوانمندی بالای نیروی دریایی راهبردی دارد وما این را به دنیا ثابت كردیم.

دریادار سیاری عملیات‌های رعد 1و2 برای آزادسازی كشتی‌های تجاری ایران و چین و دستگیری دزدان دریایی را از اقدامات مهم و تاثیرگذار نیروی دریایی در سال جدید دانست.

وی افزود: در اجلاس فرماندهان نیروهای دریایی كشورهای حاشیه اقیانوس هند كه در آفریقای جنوبی برگزار شد انجام این عملیات‌ها مورد تحسین بیشتر حاضران در این اجلاس قرار گرفت.

فرمانده نیروی دریایی به نامگذاری سال جاری به نام سال تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی اشاره و تصریح‌كرد: امروز در ساخت ناوشكن‌ها و زیردریایی‌ها اقدامات بسیار موثری انجام شده است.

وی با بیان اینكه در بخش پرورش و تولید نیروی انسانی نیز موفق بوده‌ایم، گفت: هم‌اكنون سطح آموزش نیروی انسانی به حدی است كه قادرند ناوگروه‌های ما را در طول سال به منظور انجام ماموریت هدایت كنند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش خطاب به دانش‌آموزان مركز آموزش تخصص‌های دریایی رشت گفت: باید روح معنوی برفضای آموزش‌ها حاكم باشد وكاركنان ما باید به انگیزه معنوی برسند و این مسأله در سایه توجه به آموزش محقق می‌شود.

نوع مطلب :
برچسب ها :

ساعتلوگوی حمایتی ما
لوگوی دوستان
ارتباط با سامانه فرماندهی آجاارتباط با سامانه فرماندهی آجا

ارتباط با سامانه فرماندهی نداجاارتباط با سامانه فرماندهی نداجا

تلویزیون آنلاینآب و هوا مناطق نیروی دریایی ارتش ج ا ا 
 
بالای صفحه